ترجمه عربی

یکی از خدمات ارائه شده در دارالترجمه یوتاب (دفتر ترجمه رسمی ۶۲۲) ترجمه متون مختلف از زبان فارسی به  زیان عربی و بالعکس از زبان عربی به زبان فارسی است.

زبان عربی یکی از ۶ زبان مهم دنیاست که در زبان رسمی بیش از ۲۳ کشور دنیا می باشد که فهرست این کشورها را این لینک میتوانید مشاهده نمایید .

دارالترجمه یوتاب علاوه بر دیگر زبانهای پر کاربرد دنیا در زمینه ترجمه عربی متون به صورت رسمی و غیر رسمی نیز فعالیت می نماید. که در این رابطه امکان اخذ تمامی تاییدیه های رسمی جهت ارائه به سفارتهای کشورهای عربی وجود دارد .

ترجمه های عربی رسمی دارالترجمه یوتاب قابل ارائه جهت امورات مختلف به کشورهای عربی می باشد .

جالب است بدانید که در دنیا بیش از ۲۵۰ میلیون نفر از افراد جهان به زبان عربی به عنوان زبان مادری تکلم می نمایند، افرادی که به نحوی با زبان عربی در ارتباط‌ند بسیار بیشتر از گروه ۲۵۰ میلیونی در دنیا می باشد و عمدتا نیز کشورهای عربی دین رایجشان دین اسلام است .

دارالترجمه یوتاب با توجه به نیاز روز افزون ترجمه از زبان عربی به فارسی و فارسی به عربی سالهاست که علاوه بر زبان های رایج دنیا بر روی ترجه متون به زبان عربی نیز تمرکز ویژه ای نموده است و با بهره گیری از تخصص مترجمین رسمی و غیر رسمی این حوزه (ترجمه عربی) می‌تواند متون مختلف مشتریان را در حوزه های مختلف تخصصی به صورت رسمی و غیر رسمی به عربی ترجمه نماید .